SK | DE
fb-logo
events.jpg

Otváracie hodiny a ochutnávky

Sme otvorená lisovňa. Za svoje výrobky osobne ručíme. Ideme tak s kožou na trh ☺

Zvyčajne máme pre verejnosť otvorené nasledovne:

PONDELOK zatvorené

UTOROK-SOBOTA 13:00 – 17:00

Cez letnú sezónu júl-august do 17:30, zimné mesiace do 16:30

NEDEĽA – na objednávku vopred

MIMO OTVÁRACÍCH HODÍN - po dohode vopred

Každá streda 15:30-17:30 je rezervovaná pre skupinové degustácie kúpeľných hostí z Dudiniec, ktoré organizujeme v spolupráci s OOCR DUDINCE ( bývalá TIK – turisticko-informačná kancelária).

U nás MÔŽETE ZAŽIŤ lisovanie v priamom prenose, ochutnať úplne ČERSTVO VYLISOVANÝ OLEJ, ochutnať všetky druhy OLEJOV a HORČICE, ktoré vyrábame, môžete ochutnať aj VÝLISKY. Rady a tipy na využitie sú samozrejmosťou. Suchým chlebíkom, ktorý nám ostáva z ochutnávok, môžete nakŕmiť naše HÚSKY. Nazriete aj do skladu, aby ste videli, ako sa skladujú naše suroviny a hotové výrobky. Ak vás zaujíma niekdajšia sláva tohto regiónu, pridáme aj pár slov z histórie a dozviete sa niečo aj o najstaršom strome svojho druhu na Slovensku – Ginko biloba (ginko dvojlaločné), ktoré rastie práve u nás v Súdovciach.

Pre SKUPINOVÉ OCHUTNÁVKY je nutné dohodnúť si termín vopred! Ochutnávky trvajú podľa veľkosti skupiny približne 1 hodinu až 1,5 hodiny. Dohovoríme sa slovensky, česky, nemecky, anglicky a keď trochu prižmúrite oko aj rusky.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Naše otváracie hodiny sú orientačné. Vždy sa môže stať, že niektorý deň máme ochutnávku mimo prevádzky, alebo sme na trhu, alebo máme nahlásenú väčšiu skupinku a nemôžeme sa Vám venovať. Preto, ak si chcete byť istí, že nás tu vo Vami vybranom čase nájdete a budeme mať na Vás čas, overte si to mailom alebo telefonicky.